Loading
Username:
Password:

Kierownik

Adam Ziemienowicz
tel. (22) 509 23 35
tel.kom. 693 471 838
e-mail: A.Ziemienowicz@pap.pl
e-mail: Infografika@pap.pl

Dział Infografiki

Anna Zajkowska tel. (22) 509 25 60 e-mail: A.Zajkowska@pap.pl
Małgorzata Latos tel. (22) 509 29 02 e-mail: M.Latos@pap.pl
Maria Samczuk tel. (22) 509 29 38 e-mail: M.Samczuk@pap.pl
Estera Godlewska tel. (22) 509 26 60 e-mail: E.Godlewska@pap.pl
Maciej Zieliński tel. (22) 509 23 65 e-mail: M.Zielinski@pap.pl

Biuro Handlowe

Joanna Krysa
tel. (22) 509 22 19
e-mail: J.Krysa@pap.pl

Adres do korespondencji

Polska Agencja Prasowa S.A.
Ul. Bracka 6/8
00-502 Warszawa



Copyright © PAP SA 2012 | Powered by FotoWare FotoWeb 7.0  v 2.2
Wszystkie pliki umieszczone na tej stronie stanowią przedmiot ochrony prawa autorskiego.
Jakiekolwiek wykorzystywanie powyższych materiałów wymaga zawarcia stosownej umowy licencyjnej z PAP SA.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką cookies.